Автоматизація кафе, піцерій та кав'ярень

автоматизация у.JPG

У нас є система автоматизації, яку ви полюбите

Забезпечте успішність операцій з продуктами та напоями для забезпечення неперевершеної якості обслуговування гостей

На сьогоднішній день конкурентоспроможний ресторанний бізнес неможливо уявити без автоматизації діяльності. Правильна автоматизація ресторану дозволяє істотно скоротити час на обслуговування клієнтів, мінімізувати витрати, забезпечити точність виконання замовлень, а також контролювати ситуацію на кухні, складі та в залі.


Робоче місце на Android

Робоче місце касира, офіціанта і менеджера працює на на Android. Чеки друкуються на термальному принтері.

POS-термінали і пристрої для розміщення замовлень для кафе і ресторанів можуть збільшити виручку закладу, підвищити продуктивність обслуговуючого персоналу і сприяти зростанню задоволеності гостей.

ЩО ЦЕ ДАСТЬ?

- Швидке оформлення замовлення

Ми ретельно тестуємо програму і досягаємо мінімального часу на замовлення. Інтерфейс інтуїтивно зрозумілий і не вимагає часу на навчання персоналу - офіціанти починають продавати вже через хвилину.

- Надійна робота без інтернету

Тимчасове відключення інтернету не позначиться на вашій роботі: ви продовжите оформлювати замовлення і друкувати чеки. Додані замовлення потраплять в адмін-панель, коли з'єднання відновиться.

Попереджуйте крадіжки — всі гроші під контролем

Встановіть пароль адміністратора на дії для яких важлива підвищена безпека, наприклад, видалення товару після друку пречек, знижка, закриття замовлення без оплати.

Без имени-1.jpg

Пробивайте товари зі сканером

Підключіть до терміналу сканер штрих-кодів і прискорте прийом замовлень. Ви зможете пробивати товари, дисконтні карти клієнтів, штрих-коди надруковані на торгових вагах.

Пііп!

Обладнання для роботи

Якщо у вас немає свого обладнання, найпростіше почати роботу купивши готовий комплект. У нас є фіскальні та нефіскальні комплекти. Робота з фіскальними реєстраторами потрібна юр. особам (ТОВ, АТ) і ФОП, які продають підакцизні товари, наприклад алкоголь, або з обігом понад 1 мільйон гривень на рік.

sunmi.jpg

ЗАМОВИТИ

Мобільний додаток є важливим інструментом ресторанного бізнесу, який спрямований на оптимізацію робочих процесів, збільшення середнього чека і побудови персоніфікованої маркетингової політики.

Мобільні технології вкрай успішно працюють в ресторанному бізнесі та привертають інтерес до закладу, сприяють збільшенню клієнтського потоку, лояльності користувачів і, як результат, прибутку ресторанного бізнесу. Для впровадження подібної системи краще зв'язатися з професійними розробниками, які розкажуть про функціонал програм і допоможуть з їх створенням.

SmartTouch POS: автоматизуємо для людей

Спробувати безкоштовно

Замовте автоматизацію вашого кафе, бару, піцерії, кав'ярні прямо зараз!


Звертайтеся до нас за телефоном: 044-537-2565

Ми робимо ваш ресторанний бізнес краще!