СЕРВІС

Налагодження та ремонт торгового устаткування - один з основних напрямків професійної діяльності нашого

ЦЕНТРУ СЕРВІСНОГО ОБСЛУГОВУВАННЯ.


Сучасні торговельні підприємства сьогодні використовують різне електронне торгове обладнання, що дозволяє полегшити процес торгівлі, мінімізувати збитки, гарантувати комфортну роботу співробітникам і належний рівень сервісу покупцям. У наш час жоден магазин не обходиться без касового апарату і електронних ваг, налаштування яких здійснюється відповідно до товарного асортименту та нюансами роботи підприємства. Наша організація проводить настройку та ремонт торгового обладнання, що повсюдно застосовується, а також спеціального торгового обладнання, яке сьогодні повсюдно встановлюється в великих супермаркетах.

Налаштування сучасного торгового обладнання вимагає професійного підходу, як і налаштування будь-якої складної техніки. Якщо сучасне електронне торгове обладнання правильно експлуатується, серйозний ремонт буває необхідний не надто часто. Якщо ж експлуатація проходить без дотримання належних правил, то ремонт торгового обладнання може потребувати не тільки грошей, але і часу. При необхідності довгострокового ремонту контрольно-касового обладнання, вимірювально-вагового та іншого торгового обладнання, наша організація може запропонувати замовнику на цей час обладнання зі свого підмінного фонду.

Ми працюємо професійно і швидко. Уклавши з нами договір на сервісне обслуговування торгового обладнання, підприємство-замовник отримує можливість гнучкого регулювання налаштування торгового обладнання у відповідності до мінливих умов і асортименту товарів. Крім того, при укладанні договору на сервісне обслуговування оплата ремонту торгового обладнання потребуватиме набагато менших витрат, а сам ремонт знадобиться вкрай рідко.


ЦСО КРЦ - 20 років ПРАЦЮЄМО В СФЕРІ СЕРВІСНОГО ОБСЛУГОВУВАННЯ ТОРГОВОГО ОБЛАДНАННЯ!


Ми допоможемо підібрати оптимальні моделі касових апаратів, фіскальних реєстраторів та іншого торгового обладнання, що відповідають специфіці діяльності Вашої організації.


Високі стандарти якості послуг, що надаються, гарантують бездоганний сервіс нашим клієнтам.