ПРО КОМПАНІЮ

Компанія ТОВ Центр сервісного обслуговування "Київський Регіональний Центр» - 20 років бездоганної якості.


Наша компанія надає послуги з технічного обслуговування (техподтримці), гарантійного та постгарантійного ремонту придбаної у нас (і не тільки) техніки, послуги з реєстрації ККТ в податковій інспекції (ДФС України) та багато іншого.

У нас ви можете придбати контрольно-касового техніку: касові апарати, контрольно-касові машини, фіскальні реєстратори, програмно-технічні комплекси (ПТК), POS-системи, обладнання для автоматизації торгівлі.

Наша компанія будує довгострокові партнерства зі своїми клієнтами, грунтуючись на видатний інженерно-технічний досвід, інновації та знання в області законодавства.

Головний офіс нашої компанії розташований в Києві, в комфортабельному бізнес-центрі за адресою: вулиця Рилєєва, 10.

Наш успіх в бездоганному сервісі нашим Клієнтам.

ISO 9001:2008

Сертіфікація компанії на відповідність стандартам ISO 9001:2008 гарантує нашим клієнтам обслуговування на найвищому рівні. Даний сертифікат підтверджує ефективність функціонування системи управління якістю та відповідність її суворим міжнародним стандартам.

Ми постійно аналізуємо відгуки споживачів про роботу нашого обладнання, проводимо заходи по підвищенню професійного рівня наших співробітників.

Торговий підрозділ підприємства пропонує весь спектр спеціалізованого обладнання та витратних матеріалів, що використовуються в підприємствах роздрібної торгівлі та сфері послуг. Офіційні статуси у провідних виробників дозволяють нам пропонувати обладнання за конкурентними цінами і забезпечують своєчасну поставку та гарантійне обслуговування пропонованого товару.

У штат підрозділу включені ІТ-фахівці та проект-менеджери, які готові надати технічну та консультаційну підтримку клієнтам на етапах планування торгового об'єкта, підбір оптимального комплекту обладнання, впровадження облікової програмного забезпечення, проведення підготовчих робіт при відкритті.

Завжди раді Вас бачити!


Консультації за телефонами:

+38 (044) 537-25-66 (секретар загальний)

+38 (044) 537-25-65 (торговий відділ)

+38 (044) 501-53-20 (Call центр)