ООО «ЦЕНТР СЕРВИСНОГО ОБСЛУЖИВАНИЯ «Киевский Региональный Центр»

Обладнання та сервіс для автоматизації торгівлі

ТОВ «Центр Сервісного Обслуговування «Київський Регіональний Центр»

ТОВ ЦСО «КРЦ» має розгалужену філіальну мережу в усіх великих містах України. Це дозволяє оперативно і якісно надавати сервісні послуги на 100% території України.

У штаті компанії понад 100 співробітників працюють на постійній основі. Всі співробітники компанії беруть участь в постійній програмі підвищення кваліфікації, проходять навчання і сертифікацію по обслуговуваного обладнання.

ЦСО «КРЦ» не просто забезпечує технічне обслуговування, а досліджує інциденти, поломки або проблеми з обладнанням, аналізує, чи прийняті попередні заходи для запобігання подібних ситуацій. Своєчасне і якісне сервісне обслуговування обладнання дозволяє збільшити термін служби і скоротити час простою і, відповідно, збільшити дохід компанії.

Компанія ТОВ ЦСО «КРЦ» проводить:

  •     продаж, введення в експлуатацію та сервісне обслуговування фіскального, вагового, скануючого і іншого торгового обладнання.
  •     сервісне обслуговування, ремонт і відновлення картриджів оргтехніки, як в майстерні сервісного центру, так і за місцем знаходження даного обладнання.
  •     повірку вагового обладнання.
  •     надання послуги установки, сервісного обслуговування та технічної підтримки (можливість віддаленої підтримки) програмного забезпечення 1С, Портал, POS-Expert (Linuх, Win), Система ресторан.
  •     продаж, монтаж та сервісну підтримку антікражних систем і металодетекторів.
  •     продаж і сервісну підтримку банківського обладнання (детекторів валют, купюрорахувальних машин і т.д.).


Виклик сервісного обслуговування здійснюється по телефону Єдиного центру обробки викликів по всій Україні 044-501-53-20 (багатоканальний), з 9-00 до 18-00 (робочі дні).

Виконання заявок проводиться по всій Україні.